Partner wydania
Materiały prasowe , 26 kwietnia 2017

Dekada świetnej zabawy

Partner wydania
Minęło już dziesięć lat od kiedy Inwałd Park zapewnia rozrywkę rodzinom z całej Polski i nie tylko. Wiele się przez ten czas zmieniło, oczywiście na lepsze. Teraz warto przyjechać do Inwałd Parku z jeszcze jednego powodu – możecie stamtąd wyjechać nowym Volkswagenem Up.

Dziesięć lat, pięć parków i ponad siedemdziesiąt atrakcji. Inwałd Park nie próżnuje. Wszystko po to żeby zapewnić różnorodną i ciekawą rozrywkę dzieciom i dorosłym. Przygotujcie się odpowiednio, załóżcie wygodne buty, weźcie aparat i ruszajcie w wir przygody. Na odwiedzających czeka mnóstwo niepowtarzalnych atrakcji sprawdzających nie tylko siłę fizyczną czy koordynację, ale i zdolności umysłowe.

Park Miniatur wcale nie taki mały *
Na wyróżnienie zasługują również pozostałe części parku. Jeżeli chcecie w ciągu jednego dnia zwiedzić Akropol i Koloseum, odwiedzić Sfinksa, Mount Rushmore, a wieczorem wpaść jeszcze do zamku w Malborku i Sukiennic - nie ma problemu, wszystko to znajdziecie *
w Inwałdzie
. Większość miniatur to ukazane w dwudziestopięciokrotnym pomniejszeniu najsłynniejsze miejsca z całego świata, a także kilka miejsc z Polski. Wykonane są z niesamowitą pieczołowitością i dbałością o szczegóły, dzięki czemu zaintrygują nawet dorosłych, a dzieci poczują się jak olbrzymy. Park obejmuje aż 3,5 hektara i po brzegi wypełniony jest atrakcjami.

Autor: Materiały prasowe

Źródło: Materiały prasowe

Skoro jesteśmy przy porównywaniu wielkości, warto wspomnieć, że w Inwałd Parku znajdziemy również Ogród Jana Pawła II, a w nim rozciągnięty na ponad trzech hektarach żywy obraz naszego świętego, wykonany z ponad dwudziestu tysięcy drzew i krzewów oraz niezliczonych ton innych materiałów – kamieni i kruszywa. Taki widok robi wrażenie, a także stanowi doskonały powód, by zainteresować dziecko historią pontyfikatu Jana Pawła II – to przecież historia, która działa się na naszych oczach. Ponadto to doskonała okazja, by skosztować wadowickich kremówek. Jeśli już jesteśmy przy temacie jedzenia, prawdziwi smakosze koniecznie muszą odwiedzić jedną z wielu restauracji, Bajkowy Zamek, Burgerownię, DINO Restaurację, albo klimatyczną Średniowieczną Basztę czy też Biesiadny szałas.

Lunapark i muzeum
Nie sztuką jest zapewnić dzieciom rozrywkę. Schody pojawiają się wtedy, gdy rozrywka ma nieść ze sobą wartość edukacyjną. Dla Inwałd Parku nie jest to jednak problemem. Szeroka oferta, obejmująca między innymi Park Miniatur, Dinolandię i Warownię Inwałd, nakierowana jest na to, by rozbudzić w dzieciach ciekawość świata i chęć do nauki. Dla tych, którzy pragną kontaktu z naturą znajdzie się również Mini ZOO Kucyk. Chcecie się przekonać, jak wygląda praca archeologa, a nawet zobaczyć, jak wasze dziecko poradzi sobie na wykopaliskach? Może raczej wolicie zajrzeć na wystawę w galerii muzealnej i podziwiać pazury, kły i szkielety prehistorycznych gadów? A może marzycie jedynie by się zrelaksować przy minigolfie w towarzystwie dinozaurów? Nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań.

Warownia Inwałd *będzie z kolei doskonałym miejscem na to by zaprezentować dzieciom uroki średniowiecznego życia. Majestatyczny zamek i położona u jego stóp średniowieczna wioska to klimatyczne i interesujące miejsca. Dzieci będą mogły potrenować strzelanie z łuku, poznać żmudną, ale i fascynującą pracę kowala, garncarza, szewca czy tkacza. Na prawdziwych śmiałków czeka wizyta w zamkowej Sali Tortur oraz w *Parku Ruchomych Smoków, a dla miłośników militariów przygotowano wycieczkę do średniowiecznej zbrojowni.

Autor: Materiały prasowe

Źródło: Materiały prasowe

Czym byłby jednak park bez zabawy?* Inwałd Park* myśli o wszystkich, włącznie z najmłodszymi milusińskimi, dla których przeznaczono piaskownice, dziewięciometrową dmuchaną zjeżdżalnię, oraz karuzele. Nieco starszych zwiedzających zainteresuje zapewne prawdziwy zielony labirynt, Łódź Piracka i Koło młyńskie w Parku Miniatur, DinoBazy i ścianka wspinaczkowa w Dinolandii, czy też Paintball Laserowy w Warowni, a dla prawdziwych poszukiwaczy mocnych wrażeń zarezerwowano między innymi Euro Bungee, Dziką Rzekę i Żyroskop.

Nie zapomnij o życzeniach
Dodatkowym powodem do odwiedzin w Inwałd Parku jest urodzinowy konkurs. Wystarczy podczas wizyty wypełnić formularz konkursowy i napisać życzenia z okazji dziesiątych urodzin Inwałd Parku. Do wygrania są oczywiście wspaniałe nagrody: przede wszystkim* Volkswagen Move Up* - pięciodrzwiowy, wygodny i rodzinny samochód, który doskonale sprawdzi się podczas wycieczek w rodzinnym gronie. Drugą nagrodą jest rodzinny weekend w hotelu ParkHotel Łysoń & SPA ** - świetna okazja do zrobienia sobie małych wakacji i zregenerowania sił. Ponadto dla pięćdziesięciu szczęśliwców wyróżnionych w konkursie Inwałd Park przygotował bilety sezonowe do odwiedzin w Parku. Konkurs trwa od 24 kwietnia do 3 września, więc jest jeszcze sporo czasu na zaplanowanie wizyty i przygotowanie życzeń. Nie musicie przynosić prezentów.

Autor: Materiały prasowe

Źródło: Materiały prasowe